Турнір в підтримку дітей сиріт!

Раді поділитися ще одною гарною новиною!

В неділю 25.08 відбувся вже другий турнір за підтримки Варто Разом! Цього разу це був інтеграційний благодійний турнір, в якому брали участь команди з Польщі та України. Всі зібрані в турнірі кошти підуть до доброчинної організації Доктор Клоун, а саме на іграшки для дітей сиріт. Волонтери від Доктор Клоун були присутні та подякували гравцям і організаторам, а також дарували всім буклети та клоунські носи)

Перемогу отримала українська команда Cybina Swarzędz! З чим її і вітаємо! Друге та третє місце зайняли: Synowie Gehenny (Польща), Zarobitczany FC (Україна). Варто згадати, що гра була дуже запеклою та емоційною, адже до останнього команди мали рівні очки. Також нагороди дістали: Василь Харук (Fenix) – кращий бомбардир; Сергій Вовк (Zarobitczany FC) – кращий воротар; Patryk Przybysz (Synowie Gehenny) – кращий асистент; Хочемо відзначити найстаршого гравця Віталія Шарко (Cybina Swarzędz), який в свої «за п’ятдесят» не давав перепочинку молодим. Також велика подяка судді Дмитру Солянику, який в запальній та імпульсивній грі залишався твердим та спокійним. Навіть спека не була завадою, адже всі команди та гості були забезпечені водою від організації.

Ще раз велика подяка всім гравцям та гостям, що брали участь в заході! Для нас Ви всі переможці, адже своєю участю Ви вже допомогли, довели, що не байдужі! Дякуємо!

Футбол – це не просто гра, а ще гарна можливість допомогти! А допомагати варто разом!

Більше фото з турніру за посиланням: https://drive.google.com/drive/u/3/folders/12ck8CJa6Kf1_NifI3EiOg2vsj4kGbnA4?fbclid=IwAR3mQzRvqRmmWVinlJ0KB6XrI95bKiT48fI2HKKv5HAqJQR7DyrZb3X7PgA