Спорт заради життя!

Футбольний марафон на підтримку онкохворих і діток сиріт!

Не новина, що більшість іноземців пропадають цілодобово на роботі, не виходячи з дому, тим самим чергуючи дні в режимі «робота-сон». А у вихідний день від втоми не хочеться нікуди виходити, особливо в дощові і похмурі Познанські дні.
Кожен вибирає своє дозвілля в цей час. Хтось пропадає з колегами в барах, хтось із жінками й дівчатами в торгових центрах або прогулюється парками і вулицями міста, а хтось віддає перевагу активному відпочинку не дивлячись на погоду і втому.
Саме тому спорт відмінне рішення для молодих і енергійних. Вибір падає саме на футбол, адже в сучасному світі-це найпопулярніший і емоційний вид спорту. Звичайні хлопці з України створили свою команду і вже не в перший раз підкорюють суперників своїми перемогами. Як стало відомо з новин міжнародної організації Warto Razem в місті Познань:

“Вже вкотре відбувся спортивний захід за спонсорської підтримки Варто Разом. Перший турнір відбувся 14.07 в Познані, всього приймали участь чотири команди. Другий турнір відбувся 27.07 в містечку Курнік. Знову чотири футбольні  команди Познані і околиць зустрічались в турнірі. Зібрані кошти підуть до організації DOBRZE ŻE JESTEŚ, що допомагає онкохворим. Перемогу отримала команда «Заробітчани». Вже другій турнір поспіль команда намагалась взяти золото на турнірі і нарешті їй це вдалось. Вітаємо переможців! Представники організації вручали кубок і були удостоєні почесної золотої медалі за підтримку турніру! Дякуємо) Матч переривав дощ, але настрій це не зіпсувало. В подальшому плануємо зорганізувати благодійний турнір в підтримку онкохворих та дітей сиріт, між командами поляків та українців. Долучайтесь до наших заходів, будьте в курсі новин та допомагайте! Бо допомагати варто разом!”

Як ми бачимо спорт приносить величезну користь не тільки здоров’ю учасникам команд з футболу, але і всі кошти, зібрані за час гри, йдуть на благодійність.