ll Турнір «Sport Dla Życia»! Під патронатом Воєводи Великопольського!

Команда Варто Разем, пацієнти, працівники та адміністрація школи n108 при Спеціалізованому Відділенні з Охорони Здоров’я Матері і Дитини в Познані висловлюють сердечну подяку всім, хто взяв участь і підтримав благодійний міжнародний турнір з футболу! Дякуємо всім організаторам, волонтерам, командам, суддям, гостям та вболівальникам!
Нагадаємо, що в неділю, 15 грудня, в залі ліцею ім, Св, Марії Магдалени відбувся вже другий футбольний турнір від Варто Разем під патронатом Воєводи Великопольського «Sport Dla Życia», в якому взяли участь шість команд (три з Польщі і три-з України). Гра була дуже емоційною і видовищною, адже вже групові матчі внесли багато інтриги. Переможцями стали FC York Bolechowo, з чим ми і вітаємо команду! Молодці! Злагоджена і холоднокровна гра на протязі всього турніру. Друге місце зайняла команда FC Warto Razem, що для нас було і великим здивуванням і радістю одночасно! Ура! Третє місце посіли переможці нашого попереднього турніру FC Cybina Swarzędz! Герої! Билися до останнього! Також, статуеткою за кращого бомбардира був нагороджений Віталій Шарко (FC Cybina Swarzędz), статуеткою за кращого гравця команди – Євген Гуманськый (FC Warto Razem), статуеткою за кращого голкіпера – Лукаш Маховіна (FC York Bolechowo). Інші три команди отримали дипломи за участь. Гості і вболівальники теж не залишилися без уваги і пригощалися безкоштовними кавою, чаєм, пончиками, чіпсами, пепсі, а найменші навіть отримали в подарунок іграшку «лего футболіст».
На всі зібрані на турнірі кошти буде закуплено меблі в стаціонарне відділення дитячого шпиталя на Krysiewicza. Разом з меблями буде передано близько ста іграшок від організації для найменших пацієнтів.
Ще раз дякуємо всім, хто допомагав і був присутній на турнірі! Без Вас нічого б не сталося! Добрі справи тримають цей світ на плаву, і робити їх варто разем!
Більше фото з турніру за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/11XRE8m8O2b3c-pLPQO4HJWGeIY1bdXHu?usp=sharing