Знижки! Знижки! Знижки!

Ще одна прекрасна новина для любителів культури і театру!

Новий сезон! Нові заходи! Нові емоції! Громадська організація Варто Разом за підтримки Міського Управління міста Познань, Міського Підрозділу Фізичної Культури міста Познань, Польського Театру в Познані, Театру Анімації в Познані, Ботанічного Саду «Пальмярня» запрошує всіх бажаючих на заходи в культурні заклади міста Познань. Головна новина в тому, що відвідувати заходи перерахованих вище закладів можна (і потрібно) зі знижкою від організації! 30%, 50%. 70%, знижка від вартості квитка!

Дозвольте собі зняти втому від роботи або навчання. Щоб хоча б на пару годин вибратися з дому, навіть банально відволіктися від справ. Можливість відчути справжні людські почуття, які при перегляді вистави допоможуть позбутися від завантаженості мозку і очей. Цікава постановка, якісна гра акторів допоможуть отримати заряд бадьорості на тиждень і внести різноманіття в життя. Урізноманітніть свої дні і отримаєте моральне розвантаження! Не пропустіть чудову можливість розвіятися, розвиватися духовно, поглянути на світ під іншим кутом, відпочити і познайомитися з новими людьми!

Більш детальна інформація про знижки на вистави буде представлена на наших інформаційних порталах Фейсбук та Інстаграм. Слідкуйте за нашими оновленнями щоб не прогавити відмінну можливість відвідати культурні місця міста Познань!