Підтримка організації

Дорогі друзі!

Міжнародна Громадська Організація “Warto Razem”, що займається питаннями допомоги на території Польщі, звертається до вас за підтримкою.

Наша організація не прибуткова, але, надає людям можливість безкоштовно обслуговуватися у сімейного лікаря рідною мовою, безкоштовно отримувати юридичні консультації та інформаційну підтримку в правових питаннях, отримувати знижки на відвідування закладів культури і спорту. Крім цього, ми надаємо допомогу маленьким пацієнтам і допомагаємо продуктовими наборами. З 2019 року по теперішній час, ми і наші волонтери приготували і роздали близько 1500 безкоштовних продуктових наборів загальною вагою близько 16 тонн їжі.

Незважаючи на те, що зараз ми не маємо тієї фінансової підтримки, яка нам так потрібна на сьогоднішній день, надалі, ми просто не в змозі допомогти всім, хто цього так потребує. Тому, звертаємося до всіх небайдужих, до всіх, кому ми допомогли і особливо до наших симпатиків з проханням про грошову допомогу: хто скільки може, зарахувати на наш рахунок.

Це не обов’язково повинні бути великі кошти. Все по можливості. Адже, в даний нелегкий час для всього світу, кожна копійка може стати саме тією краплею, яка врятує чиєсь життя.

Вчора допомагали ми. Сьогодні-ви допоможіть нам. І, можливо, завтра вам або вашим близьким потрібна буде наша допомога.

Дуже просимо зробити хоча б репост. Чим більше репостів, тим більше шансів. Будь ласка, поділіться цим повідомленням.

Також хочемо звернутися до всіх небайдужих, людей, які хочуть допомагати або робити щось корисне-приєднуйтесь до нашої організації.

Наші двері завжди відкриті для всіх!

Номер рахунку: 08 1090 1463 0000 0001 4274 8870

Назва платежу: darowizna dla Warto Razem

Дізнайтеся більше про наші проекти на сайті

Пишіть нам на мейл: biuro.wartorazem@gmail.com

або телефонуйте: +48535767000

Добрі справи тримають цей світ на плаву і робити їх варто разем!