Допомога продуктовими наборами.

З вересня 2019 року Організація “Варто Разем” розпочала здійснення своєї гуманітарної програми з підтримки нужденного населення продуктами харчування. Програма фінансується Міжнародною Громадською Організацією «Варто Разем», за підтримки Міського Управління міста Познань і Великопольського Продовольчого Банку.
Програма здійснюється шляхом допомоги безкоштовними продуктовими наборами два рази на місяць на одну людину або на одну сім’ю. У продуктовий набір входять: овочі, фрукти, хлібобулочні вироби (хліб, пампушки, булочки, піца), швидкопсувні продукти (ковбаса, сир, оселедець, гамбургери, сендвічі, вареники, йогурти), супи швидкого приготування, чіпси, печиво, дієтичні хлібці, консерви, напої. Скористатися допомогою в першу чергу можуть люди, що потребують, а саме: багатодітні, безробітні, з затримками по виплаті заробітної плати, інваліди або просто люди, які опинилися в тій чи іншій важкій життєвій ситуації. Набори видаються як мігрантам, так і нужденним жителям Познані, і його околицям. Подати заявку на отримання наборів можна шляхом заповнення гуглформы:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdn6SKOfnay4NDe6IQ48GwDx0SYSf7A9T2cCzIfz7ZylD7m4A/viewform?fbclid=IwAR3DyY2T556dgTBIFZiMphIdQlP2wVb8RZ9-p_VRE7FJ9p5D7iZbm-LWd3I ,

або безпосередньо в офісі організації за адресою: ul. Sielska 12, 60-129 Poznań.
З вересня по грудень 2019 року волонтерами організації було приготовлено і видано близько 440 безкоштовних наборів загальною вагою в 8,5 тонн продуктів.
Нажаль, можливість допомогти всім нужденним залишається для нас важким завданням. За час здійснення програми було прийнято більше 700 заявок. Дані говорять про те, що люди, які знаходяться на території Польщі тимчасово або приїхали сюди на постійно, відчувають великі фінансові та соціальні проблеми. Впоратись з такими чи іншими проблемами мігрантам на території Польщі дуже важко, і, з допомогою державних або інших допоміжних програм від неурядових організацій, цей процес стає легшим. Варто Разем – одна з небагатьох організацій на території Республіки Польща, яка допомагає в цьому напрямку.