Допомога дітям

Діти-найбільш вразлива частина нашого суспільства. Особливо діти-сироти, вихованці дитячих будинків, позбавлені піклування батьків та домашнього тепла і затишку. У відповідь на Вашу турботу, вони з радістю поділяться своїми посмішками, гарним настроєм, позитивними думками про майбутнє.
Одна з головніх і важливих цілей нашої організації (окрім допомоги людям похилого віку) – турбота про діток-сиріт. Нажаль, держава не завжди повною мірою здатна надати фінансову допомогу, соціальну підтримку. Ми з Вами – їхня опора. І хто б там що не говорив, але факт залишається фактом: проблем у сиріт не меншає, що і показує реальна картина майбутнього нашого суспільства. Тому, цього тижня, наша організація надала допомогу Дитячому Будинку №5, що знаходиться в м.Познань.
Директор дитячого закладу розповіла про велику необхідність продуктової підтримки. 21 травня нашими волонтерами було приготовлено та доставлено до дверей дитячого будинку різні солодощі, вафлі, шоколадні смаколики, яблучно-мангові джеми, йогурти, різні фрукти та інші продукти харчування. Всього вийшло майже 300кг їжі. Старші вихованці навіть допомагали розвантажувати продукти. Директор закладу, пані Зита Янковяк, показала в яких умовах мешкають діти, чим займаються протягом дня і розповіла про головні проблеми таких дитячих домів. Вдячності працівників закладу та дітей, не було меж. А ми щасливі, що змогли принести хоч трохи радості та подарувати посмішки малечі.
Тож, долучайтеся до нашої організації та подаруйте краплинку щастя самим маленьким та беззахисним, бо вони-наше майбутнє. Добрі вчинки тримають цей світ на плаву і робити їх варто разом!