Відкриття нового офісу.

«Warto Razem» – рука допомоги!

Об’єднуємо, зміцнюємо, допомагаємо – це не просто набір слів. Це девіз міжнародної організації під назвою Warto Razem, відкриття якої відбулося зовсім недавно, але вже сьогодні велика кількість мігрантів на території Польщі стали впевнені в тому, що у них є підтримка з боку організації, є до кого звернутися в екстреному випадку і отримати якісну і безкоштовну консультацію від фахівців.
Яка ж основна мета організації? Єдина в місті Познань команда фахівців здійснює безліч соціальних проектів завдяки співпраці з урядовими та неурядовими організаціями, тим самим відстоюючи і привертаючи увагу до глобальних проблем і прав кожного мігранта, який опинився в біді не тільки в Познані, але й на території всієї Польщі.
Допомога полягає в наданні безкоштовної та безпечної консультації або вирішенні питань медичного та юридичного характеру кожному, хто звернувся. Також не залишать осторонь підприємців і бізнесменів, допомагаючи розібратися в організаційних, фінансових і правових питаннях для правильного ведення бізнесу в Польщі.
Також велику роль грають в команді Warto Razem волонтери і активісти, які добровільно проводять культурно – масові заходи, поширюють інформацію нужденним у вищезгаданих питаннях і допомагають адаптуватися в чужій країні. Тим самим об’єднують людей між собою і дають можливість завести нових друзів.
До речі кажучи, волонтером може стати кожен бажаючий. Абсолютно не важливо чи був досвід, важливо лише бажання безоплатно допомагати іншим і не залишатися осторонь. Для того, щоб приєднатися до команди потрібно всього лише подати заявку в головному офісі за адресою: Poznan, ul. Sielska 12.
Для тих, хто бажає отримати безкоштовну консультацію і рішення з якого-небудь питання є можливість звернутися в call-centre організації за номерами: +48 791 710 950; +48 535 767 000. Або написати e-mail: biuro.wartorazem@gmail.com